Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-12-30 17:07:00

Hitsugaya Toushiro

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 20
Punktów :   
Dywizjon: : I
Ranga:: Kapitan
Zanpaktou: Hyourinmaru

Poradnik

Jest to poradnik napisany prze ze mnie. Nie ściągałem od nikogo .


Siła Duchowa


Po założeniu postać gracz powinien zgłosić się do Admina, aby określił jego Siłę Duchową(Zgłasza się to w temacie Zapisy.). Określa Siłę Duchową w sposób, którego nie mogę wam zdradzić:P. Na początku dusza Shinigami może być na 1lvl albo na 2lvl. Im większa jest Siła Duchowa tym więcej zaklęć możesz się nauczyć. Dzięki sile duchowej możesz też opanować Shi-kai i Ban-kai. Siłe Duchową można powiększać po przez treningi do pewnego momentu np. ktoś ma 1lvl siły duchowej, czyli 100.Może ją powiększyć do 500. Później będzie musiał przejść test, aby jego siła duchowa wzrosła na wyższy poziom.

Tabela:

1 poziom ->100 - 500
2 poziom ->501 - 1300
3 poziom ->1301 - 2000
4 poziom ->2001 - 2800
5 poziom ->2801 - 4000
6 poziom ->4001 - 5500
7 poziom ->5501 - 15000(tylko zasłużeni)


Statystyki


Każdy Shinigami gdy zaczyna grę może rozdać 5 PS(punkty statystyki). Czyli siła, obrona, witalność(życie) i szybkość.

Shi-kai dodaje 5 siły i twoja siła duchowa wzrasta o 40%.
Ban-kai dodaje wszystkiego po 7 i twoja siła duchowa wzrasta o 70%.


Doświadczenie


Dzięki doświadczeniu dostajesz levele.
Zaczynasz grę od 1lvl i masz 0/50 doświadczenia. Aby dostać doświadczenie musisz pójść na wyprawę, do pracy, nauczyć się magii bądź pójść do sali treningów walki.


Tabela:


1lvl ->0 - 50
2lvl ->51 - 120
3lvl ->121 - 210
4lvl ->211 - 320
5lvl ->321 - 450
6lvl ->451 - 600
7lvl ->601 - 800
8lvl ->801 - 1050
9lvl ->1051 - 1350
10lvl ->1351 - 1500


Jak mówiłem już co każdy lvl można sobie dodać 5 PS.

Aby osiągnąć Shi-kai trzeba mieć 4lvl i trenować w sali treningów walki pół godziny.
Aby osiągnąć Ban-kai trzeba mieć 7lvl i trenować w sali treningów walki półtorej godziny.

Aby zostać Porucznikiem trzeba mieć 4lvl i przejść test(zgłoś się do Admina w temacie sala treningowa walk)
Aby zostać Kapitanem trzeba mieć 7lvl i tak samo przejść test.




Jak przebiega walka gracz vs gracz


To tak ja liczę wszystkie staty i broń, następnie piszę kto wygrał, kto ile żyć straćił, ile złota, ile expa .


Jak przebiega walka


Na początku prosisz jakiegoś kapitana o pozwolenie na trenowanie z nim w sali treningów walki. Potem wyobrażasz sobie jak to będzie i mówisz na początek np. [Wchodzę do sali, rozglądam się i spokojnie siadam przy oknie czekając aż Kapitan zacznie trening]. Można też mówić dialogi najlepiej żeby to wszystko brzmiało jakby było prawdziwe. Każdy trening trwa 15 minut. Tylko Kapitan mogą trenować sami.

Ile expa się dostaje i co

Wyprawa - 15 exp za 90min., czasami jakieś przedmioty i bardzo mało złota(przeważnie z 5 do 10 sztuk złota)
Praca - 15 exp za 70min i 10 do 40 sztuk złota
Nauka magii - 10 exp i nowe czary(czas zależy od tego, jaki czar trenujesz)
Nauka walki - 20 exp

Dywizja



Jak pokazać ile doświadczenia

To tak na początku robimy np. 5 takich kresek /////(jedna kreska odpowiada 10 exp). Załóżmy, że mamy 30exp na 50exp to wtedy 3 kreski ///(jest to 30exp)zaznaczamy na kolor zielony albo niebieski, a pozostałe kreski na biało. Ma to wyglądać tak:
/////

ALBO:

/////

Jest 13 Dywizji. Na swojej proponowanej karcie możesz napisać, do jakiej Dywizji chcesz pójść. Admin nie zawsze musi się zgodzić. Szczególnie, gdy są takie sytuacje, kiedy np. w 10 oddziale jest7 Shinigami i ty też chcesz tam iść, a w innych Dywizjach jest po 2 osoby, wtedy Admin proponuje ci inny oddział.

Zanpaktou

Zanpaktou dostaniesz wtedy, gdy osiągniesz 2poziom Siły duchowej i 2lvl.Wszystkie Zanpaktou są opisane w temacie Zanpaktou, możesz sobie jeden wybrać, gdy spełnisz wymagania. Admin też musi się zgodzić. Zanim będziesz miał swojego własnego Zanpaktou musisz przejść trening trwający 1 godz. w sali treningów walki.



To chyba wszystko! Jeśli czegoś zapomniałem napisać albo ktoś czegoś nie rozumie to proszę napisać to w temacie Pomoc.


http://i41.tinypic.com/20r5oqg.jpg
Imię: Hitsugaya
Nazwisko:Toushiro
Waga:28kg
Wiek:21
Rasa:Shinigami
Ranga:Kapitan
Dywizja:I
Nazwa Zanpaktou:Hyōrinmaru
Zwykła Forma:Zapieczętowany wygląda jak zwykła katana (z wyjątkiem tsuby, która ma kształt czteroramiennej gwiazdy).
Forma Shi-Kai:Sōten ni zase, Hyōrinmaru
Forma Ban-Kai:Daiguren Hyourinmaru
Level:8

Statystyki
Siła: 10
Witalność: 8
Obrona: 7
Szybkość: 15
Siła Duchowa: 3800
Poziom Reiatsu: 6

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sm2013.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl www.kaliscyszczypiornisci.pun.pl www.pokemon-heaven.pun.pl www.piro.pun.pl